У Дарницькому районі Києва в четвер, 10 лютого, з балкона багатоповерхового житлового будинку випав чоловік. Від отриманих травм він помер на місці події.
Як повідомляють місцеві пабліки, трагедія сталася на Харківському шосе, 166.
Зазначається, що чоловік залишив записку рідним, а для того, щоб накласти на себе руки, піднявся кількома поверхами вище.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55