Заліз в труну: п'яний чиновник інсценував смерть для уникнення покарання (фото)

У Перу мер міста Тантара Хайме Роналдо Урбіна Торрес прикинувся мертвим перед копами, коли ті прийшли його арештовувати за порушення карантину, пише El Comercio.

Чиновник заліз в труну і надів на себе фільтрувальну маску. Повідомляється, що при цьому Торрес був п'яний.

За кілька днів до цього його помітили за розпиванням міцних алкогольних напоїв в компанії друзів. Люди в компанії не використали засоби захисту і не дотримувалися дистанції.

Відомо також, що мешканці міста незадоволені роботою мера. Їхня недавня зустріч з чиновником закінчилася взаємними образами. Торреса вважають винним у тому, що він не встановив вчасно карантинні заходи, при цьому сам поїхав з міста, провівши в ньому тільки вісім днів за майже два місяці епідемії.

На початку квітня стало відомо про те, що влада Перу використовує незвичайний спосіб скоротити контакти серед населення: вони заборонили чоловікам і жінкам виходити з дому в один і той же день, розділивши дні тижня на "жіночі" і "чоловічі".

За офіційними даними, в Перу зафіксовано більше 104 тисяч випадків зараження коронавірусом, більше трьох тисяч інфікованих померли.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення