Запоріжжя закрили на карантин: народ влаштував бунт

 Укрінформ

У Запоріжжі торговці місцевих ринків влаштували бунт проти жорстких обмежувальних заходів у рамках карантину, які ввела місцева влада для боротьби з коронавірусом.

Щоб висловити своє невдоволення, люди вийшли на мітинг під будівлю міської ради.

"Ви позбавили підприємців можливості продати продукти. Ми теж боїмося коронавірусу, але ми не можемо сидіти вдома. У місті немає спалаху. Чому працюють супермаркети? Чому ви підтримуєте олігархів, а нас знищуєте?" – обурилася підприємиця Лідія Кривенко.

Крім того, торговці збирають підписи під зверненням про незаконність закриття ринків, яке передадуть президенту України Володимиру Зеленському.

Мітинг під будівлею мерії почався о 9-й годині 17 березня, а близько 7-ї ранку на базарі, в Комунарському районі міста, торговці розкладали товар.

Після того, як адміністрація ринку провела роз'яснювальну роботу, частина торговців склала товар. Продавці м'яса вийшли за територію ринку столи і почали торгувати стихійно.

"Ми вчора забили тварин, отримали дозвіл на продаж, ввечері дізналися про карантин. Увечері нам сказали, що нам дадуть час продати товар, що нам із ним робити?" – кажуть продавці.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення