Заручники у Луцьку: чому підозрюють інсценування (відео)

Увесь день, 21 липня, Україна стежила за епопеєю з луцьким терористом, який захопив автобус із 13 заручниками. У підсумку, терорист здався, але питання до цієї події залишилися. Про це повідомляє Корреспондент.net.

Луцький терорист прикував до себе увагу всієї країни. Злочинець понад 10 годин утримував 13 людей у центрі міста, але, в підсумку, здався. Кажуть, що цьому посприяла розмова терориста з президентом Володимиром Зеленським. Глава держави навіть виконав одну з вимог терориста. За що частина суспільства його різко розкритикувала, інші кажуть, що Зеленський навпаки проявив людяність.

Показове захоплення

У мережі опублікували відео із затриманням терориста. На ньому видно, як терорист спочатку виходить з автобуса і піднімає руки. Довгий час він чекає, поки до нього підійде заступник голови Нацполіції Коваль, медик і співробітник спецслужби. Терориста затримують, відводять убік і починають виводити заручників.

І тільки через півтори хвилини до автобуса під'їжджає БТР під вибухи шумової гранати і починається "штурм".

Як автобус опинився в центрі Луцька?

Диспетчер луцької автостанції №1 повідомив, що автобус Краснилівка-Берестечко, який захопив терорист, відправився з автостанції о 9:05 з двома пасажирами.

Про захоплення автобуса стало відомо о 9:36, коли поліція повідомила про це в журналістському чаті і надала за кілька хвилин після того відеокоментар начальника поліції у Волинській області Юрія Крошка.

Приблизно о 9:30 автобус був уже в центрі міста на Театральній площі, тому незрозуміло, як швидко вдалося поліції зняти відеокоментар і відправити його журналістам.

У неофіційному коментарі з власних джерел виданню "Волинь Online" повідомили, що автобус пригнали в центр з вулиці Володимирської. Зауважимо, що автобус туди не міг їхати ні за маршрутом, ані за часом.

Як дізналися про теракт?

У поліції прокоментували, що про захоплення заручників зловмисник повідомив у Twitter. Його акаунт був створений тільки в липні, і станом на ранок 21 липня у нього майже не було дописувачів. Також зовсім недавно людина створила канал на Youtube.

Виходить, що поліція моніторила зовсім непопулярний акаунт в Twitter?

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення