На Волині водій мікроавтобуса заснув за кермом і злетів у кювет. В результаті аварії постраждали троє пасажирів.
Про це повідомляє місцева поліція.
"Сьогодні вранці на автодорозі сполученням Горохів-Павлівка поблизу села Трубки Mercedes-Benz Sprinter злетів у кювет. Автопригода сталася близько 8 години ранку", - йдеться в повідомленні.

Відомо, що за кермом автомобіля перебував 31-річний житель Нововолинська. В салоні транспортного засобу знаходилися четверо пасажирів.
За попередніми даними, водій заснув за кермом, що спричинило ДТП.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55