Станцію метро «Берестейська» зачинено на вхід та вихід. Про це повідомляє офіційний Telegram-канал КМДА.
Зазначається, що сталося потрапляння води в касову залу станції. На місці працюють фахівці.
"Про відкриття станції буде повідомлено додатково", - йдеться у повідомленні.![]()
Підземний перехід на "Академмістечку" заливає дощем.
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22