Заволодіння бюджетними коштами у великих розмірах: екскерівнику столичної Муніципальної охорони повідомили про підозру

Екскерівнику КП «Муніципальна охорона» повідомлено про підозру за фактом привласнення бюджетних коштів. Про це повідомляє столична прокуратура.

Зазначається, що ексдиректору Комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) «Муніципальна охорона» повідомлено про підозру у заволодінні бюджетними коштами, за попередньою змовою групою осіб, у великих розмірах (ч. 4 ст. 191 КК України.)

Слідством встановлено, що комунальним підприємством «Муніципальна охорона» було проведено процедуру закупівлі послуг з професійного навчання та підвищення кваліфікації охоронників на 300 слухачів.

Однак підозрюваний, який перебував на посаді директора КП «Муніципальна охорона», з метою заволодіння бюджетними коштами підписав та затвердив акти здачі – прийняття наданих послуг, достеменно знаючи про те, що навчання та підвищення кваліфікації охоронників, фактично не відбувалось, тобто умови договору зі сторони виконавця не виконано.

Як наслідок від замовника в особі КП «Муніципальна охорона» на рахунок приватного товариства перераховано понад 580 тис. гривень за ненаданні послуги, що підтверджується висновком експертизи.

Вирішується питання щодо відсторонення підозрюваного від займаної на теперішній час посади заступника директора одного із транспортних комунальних підприємств столиці та обрання йому запобіжного заходу.

Досудове розслідування триває. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру іншим учасникам злочину.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення