Протестуючі в місті Міннеаполіс (штат Міннесота, США) спалили поліцейський відділок через смерть афроамериканця Джорджа Флойда, який помер внаслідок жорсткого затримання правоохоронцями. Про це повідомляє телеканал Fox News.

У ніч на п’ятницю, 29 травня, учасники протесту зайшли всередину поліцейської дільниці, де служили офіцери, яких звинувачують в причетності до загибелі 46-річного Флойда, і підпалили її.
“Відділок у вогні. Ми не знаємо, де зараз знаходяться поліцейські. Спрацювала пожежна сигналізація”, – повідомили на телеканалі.
Поліцейські встигли вибратися на дах в момент пожежі. Звідти їх евакуювали вертольотом.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55