Збірна України з футболу вийшла у фінал чемпіонату світу

СЕГОДНЯ

Вперше в своїй історії молодіжна збірна України, вік до 20 років, зіграє в фіналі чемпіонату світу з футболу. Сьогодні в півфінальному поєдинку наша команда обіграла Італію – 1: 0. Єдиний гол у матчі був забитий на 65-й хвилині, коли простріл Коноплі замкнув з меж штрафного Булеца.

А потім були два важливі для нас рішення арбітра. Одне – негативне, друге – позитивне. Спочатку на 79-й хвилині бразильський рефері угледів відмашку в діях Попова і показав другу жовту картку нашому гравцеві. А в компенсований час суддя взяв на допомогу VAR, коли Скамакка забив шикарний гол у ворота Луніна. Але після відеоповтору арбітр відмінив взяття воріт, розгледівши порушення правил на Бондарі.

Суперник збірної України по фіналу визначиться сьогодні ввечері, в матчі Еквадор – Південна Корея. Фінал – 15 червня.