Правоохоронці затримали молодика, який незаконно продавав вогнепальну зброю та гранати на території Києва. Зловмисником виявився 28-річний мешканець Житомирської області, йому загрожує до семи років ув’язнення. Про це повідомили у Поліції міста.
У ході розслідування поліцейські провели декілька оперативних закупок, а також обшуки в автомобілі та за місцем проживання фігуранта.
"В результаті масштабної спецоперації ми вилучили у правопорушника автомат Калашникова, два пістолети-кулемети Скорпіон, близько 2000 набоїв до них, десять гранат РГД-5 та Ф1, гроші у сумі 400 доларів США та майже 30 тисяч гривень", - розповів начальник слідчого відділу Дніпровського управління поліції Богдан Марченко.




За даним фактом слідчим відділом Дніпровського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22