Президент України Володимир Зеленський постріляв з лука в Кам'янці-Подільському. Це сталося під час візиту глави держави до Хмельницької області.
Відео президентського "полювання" опублікував телеграм-канал "Нетиповий Харків".
Зеленський вистрілив в мішень кабана і влучив у ногу. Однак в мішені вже була одна стріла, яка з них була випущена президентом, незрозуміло, тому що обидві влучили у ногу.
Зеленського похвалили за влучність, зазначивши, що з першого разу майже ні у кого не виходить.
"Не вбив, вже добре. Вбивати не можна", – прокоментував свою стрілянину глава держави.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55