Зеленський відзначився витівкою на виборчій дільниці: поліція відреагувала

 Facebook

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський під час голосування в другому турі показав журналістам свій бюлетень, де видно, який вибір він зробив.

Таким чином шоумен порушив закон України, який забороняє публічну демонстрацію бюлетеня після голосування. На це звернули увагу користувачі мережі Facebook.

"Зеленський навіть у дрібницях демонструє, наскільки йому плювати на закони України. Показав свій бюлетень з галочкою. Формальність? Так. Але не буває дрібних порушень закону, коли ти ймовірний наступний президент", — написала Тетяна Гончаренко.

Поліція Києва відреагувала на порушення законодавства з боку Володимира Зеленського. Як повідомили на сторінці столичних правоохоронців у Facebook, дії кандидата в президенти кваліфіковані за 212-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Поліцейські Києва прибули до виборчого штабу кандидата, де склали на Зеленського адміністративні матеріали за ст. 212-10 (Порушення обмеження щодо ведення передвиборної агітації) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає штраф від 30 до 50 неопублікованих мінімумів доходів громадян (від 510 до 850 грн). Матеріали будуть передані на розгляд суду.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення