У Києві, де не так давно зіткнулися військова вантажівка і Chevrolet на перетині бульвару Шевченка і вулиці Терещенківської зіткнулися Mercedes і Lexus. Через зіткнення один автомобіль влетів у паркан і зніс світлофор, а другий врізався в будівлю. Про це повідомляє "Інформатор".
Жахлива ДТП сталася 30 березня близько 22:00. Як розповів водій Lexus, він рухався по бульвару Шевченка на зелене світло, але в цей момент на перехрестя з вулиці Терещенківської на червоний сигнал світлофора виїхав Mercedes. Після зіткнення Mercedes влетів у паркан і зніс світлофор, а Lexus розвернуло на дорозі, в результаті чого автомобіль влетів в будівлю. У ДТП ніхто не постраждав.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55