На Хмельниччині Тойота Лендкрузер знесла зупинку на якій перебувало п’ятеро людей. Про це розповідають Надзвичайні новни
Троє людей загинуло на місці. Ще двох - довелося госпіталізувати. Трагедія сталася у Кам’янцІ-Подільському. Зіткнулися два автомобілі джип і вантажівка. Удар був настільки сильним, що позашляховик став некерованим
"Мабудь люди чекали на комунальний автобус. Комунальний їде десь о 12 годині. Тому що маршрутки дорожчі, такі вони пропускають,а комунальний- він дешевше. Оце вони і чекали",- розповів свідок.
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22