Жахливий тайфун у В'єтнамі забрав 27 життів

 СЕГОДНЯ

У В'єтнамі зливи і повені, викликані тайфуном "он тінь", призвели до людських жертв. Відомо як мінімум про 27 загиблих і 7 зниклих без вісти. Про це пише ТАРС.

Тайфун обрушився на країну 18 липня, він приніс потужні зливи, що викликали повені та зсуви, від яких постраждало багато північних і центральних провінцій країни.

Через стихію повністю зруйновано 243 будинки, загинуло 6500 голів худоби і затоплено понад 81 тис. гектарів рисових полів.

За інформацією метеорологічної служби В'єтнаму, проливні дощі і штормовий вітер в північних провінціях не припиняться у вівторок і в середу.

Раніше у В'єтнамі вирував тайфун Дамрі, який розпочався 4 листопада і зруйнував 370 житлових будинків, а ще близько 49 тисяч було пошкоджено. Деякі райони в провінції Кханьхоа затоплені повністю. Місцева влада евакуювала вже 35 тисяч осіб. Від негоди найбільше постраждало південне і центральне узбережжя країни.

У серпні після сильних дощів і повеней на півночі В'єтнаму загинуло 26 осіб, ще 16 вважаються зниклими без вести, а в липні як мінімум 14 осіб загинуло на півночі В'єтнаму. Вони стали жертвами сильної повені, до якої призвели сильні зливи. Дощі не припиняються вже кілька тижнів. Зруйновано півтисячі будинків, півтори тисячі гектарів землі покрито водою.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення