Жінка народила шістьох дітей від брата та вбила двох синів (фото)

В Англії 35-річна мати шістьох дітей і її 39-річний зведений брат-коханець вбили двох своїх старших синів. Про це повідомляє Daily Mail.

Відомо, що Сара Баррасс і Брендон Мачин планувала вбити всіх шістьох дітей. Двоє з них молодше трьох років. Але злочинці вбили в своєму будинку 13-річного Трістана Баррасса і його 14-річного брата Блейка.

До цього працівники соціальної служби вважали мати "люблячою та турботливою". Вони підтримували Брендона як брата Сари, не підозрюючи, що він є батьком дітей.

Однак деякий час соцслужби не могли зв'язатися з родиною. Пізніше з'ясувалося, що батьки задушили хлопчиків, надівши їм мішки на голову. Спочатку вони змусили всіх дітей прийняти таблетки, очікували, що вони всі помруть. Потім вони вбили старших синів і намагалися у ванній втопити ще одну дитину.

Тепер суд засудив пару до довічного ув'язнення з мінімальним терміном 35 років за подвійне вбивство.

Суддя сказав, що мати шістьох дітей неодноразово говорила дітям: "Я дала вам життя, я можу його забрати". Встановлено, що підсудна не хотіла, щоб її діти потрапили під опіку. Тому вона зважилася на вбивство.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення