У Сумській області зафіксовано перший випадок захворювання коронавірусом COVID-19.
Як повідомив мер Конотопа Артем Семеніхін, в селі Козацьке заразилася 76-річна жінка, яка зараз знаходиться в реанімації.
"Вживаємо всіх необхідних заходів. Людина в свідомості і підключена до апарату штучної вентиляції легенів", – розповів він.
Жінці було зроблено два тести на COVID-19, обидва показали позитивний результат. Взято ще додаткові аналізи і відправлено в лабораторію в Суми.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55