Жінку, що пропала в Харківській області в кінці травня, знайшли мертвою. Про це повідомляють місцеві Telegram-канали.

"Мешканку села Гракове Людмилу Бочарову, яку розшукували волонтери та поліція з кінця травня, виявили мертвою. Про це повідомили в пошуково-рятувальному загоні..", - йдеться у повідомленні.
За попередньою інформацією, жінку виявили в її рідному населеному пункті.
Зазначається, що жінка страждала на хворобу Альцгеймера.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55