Жінок не пустили в бізнес-клас за їхню вагу (фото)

BBC

Жінки поскаржилися на те, що їх не пустили в бізнес-клас через те, що у них є зайва вага. Пасажирки зазнали приниження при реєстрації, коли їх вимірювали стрічкою, і навіть не змогли стримати сліз.

59-річна Хухана і її дві доньки, Ренеллі і Тере, збиралися вилетіти на Thai Airways у Бангкок для участі в програмі для схуднення, яку організувала компанія, що спеціалізується на схудненні і пластичній хірургії в Таїланді.

В аеропорту до пасажирок підійшли працівники із замірювальною стрічкою і повідомили, що вони "занадто великі" для своїх місць у бізнес-класі.

"Працівники аеропорту постійно твердили, що ми занадто великі. Люди навколо спостерігали, як вони знімають з нас мірки біля стійки реєстрації. Це було так принизливо, що я просто заплакала", - розповіла Хухана.

Після принизливого обмірювання жінок відправили в салон економ-класу.

Хухана і її доньки намагалися отримати відшкодування від Thai Airways. Але авіакомпанія запропонувала компенсувати лише різницю тарифів.

Відомо, що більшість авіакомпаній надають огрядним пасажирам, на яких не сходиться стандартний пасок безпеки, спеціальний подовжувач. Однак, у Thai Airways заявили, що ремені в їхньому бізнес-класі оснащені подушками безпеки, тому їх не можна подовжити.

Тепер жінки, щоб уникнути подібних психологічних травм і принижень, мають намір не літати літаками, аж поки скинуть зайві кілограми.

загрузка...

Більше новин