Автомобіль від лотереї "Лото-Забава" виграв житель міста Іванків Київської області Михайло.
Під час розіграшу минулого тиражу "Лото-Забава" (№888 від 14 серпня 2016 року) він став власником нового Geely GC5.
За збігом обставин, Михайло виграв автомобіль саме в день народження своєї дружини.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55