На київських Позняках вкоротив собі віку чоловік. Він випав з вікна 11 поверху житлового будинку на вулиці Бориса Гмирі, 9А.
Чоловік отримав травми, не сумісні з життям, і помер миттєво.
Трагічний випадок стався 17 червня. Вже у суботу, 19 червня, чоловіка поховали.
Чи це був нещасний випадок, чи самогубство – встановить слідство.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55