Журналісти знайшли у топ-чиновника ДФС бізнес в Криму

РБК-Україна

Очільник київської обласної ДФС Олексій Кавилін через найближчу родину володіє фінансовим бізнесом на підсанкційній території АРК Крим.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на власне журналістське розслідування.

Йдеться про фінансово-консалтингову компанію "Сімейний капітал", якою володіє та керує Анатолій Кавилін, батько українського топ-податківця, разом із дружиною Дарією Кавиліною (Львовою). Компанія працює як в Україні, так і на окупованій території, всупереч заборонам Нацкомфінпослуг.

Журналісти переконані, що компанія з російською реєстрацією "Семейный капитал" функціонує як фінансова піраміда, користуючись сірими зонами транскордонного законодавства для відмивання коштів на материковій Україні, зокрема через іпотечні схеми, оформлені на брата держслужбовця Дениса Кавиліна

"За деякий час ерзац-позичальник не повертає позику, що робить Дениса Кавиліна повноцінним власником відносно стабільного матеріального активу. При цьому алібі на момент виконання одним із Кавиліних повноважень держслужбовця залізне: фізично на руках немає ані грошей, ані нерухомості. Є лише права іпотекодавця на стягнення об’єкту нерухомості в нотаріально оговореній часовій перспективі", - зазначається у розслідуванні.

За одною юридичною адресою з ТОВ "Сімейний капітал" перебували афілійовані з родиною Кавиліних компанії, зокрема ГО "Молодь за віру, за європейську Україну" та ГО "Інститут податкових реформ". Керівником останньої є Олена Хотенко - голова київського обласної ради "Асоціації платників податків України", яка до 2017 року була заступником Олексія Кавиліна у ДФС Запорізької обл

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook
загрузка...
загрузка...

Більше новин