Журналісти зняли листування народних депутатів від "Слуги народу", які обговорюють заяву про відставку прем'єр-міністра України Олексія Гончарука.
Так, нардеп від "Слуги народу" Анатолій Драбівський написав: «Арахамія нас запевнив, що президент його помилує», — написав депутат і додав. — Прем'єр написав заяву на президента, мав би на Верховну…".
А от голова Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова листувалася з абонентом Гончарук Олексій.

Після цього вона вирішила подивитися повідомлення в групі SLUGA SPEAKERS NEW.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55