Зимова депресія і втома: які запахи покращують настрій

Швидкий темп сучасного життя часто приводить до втоми, тривог, депресії, проблем зі сном і емоційної нестійкості. Цього не можна допускати.

Психічне здоров`я анітрохи не менш важливе, чим фізичне. Selfhacker.ru розповідає, які існують запахи, що викликають позитивні емоції. Ось деякі з них:

Цитрусові. Останні дослідження показали, що аромат цитрусових, наприклад лимона або апельсина, зменшує неспокій і депресію. Він нагадує про літо, примушуючи вас відчувати себе енергійнішим. Ви можете запалити у себе удома ароматичні свічки із запахом цитрусових.

Імбир. Запах імбиру може допомогти при нудоті. Дослідження також показують, що він зменшує депресію і неспокій. Аромат свіжого імбиру – один з найзаспокійливіших.

Олія розмарину. Аромат розмарину стимулює роботу мозку і допомагає зосередитися. Це ідеальне рішення при депресії або втомі. Його можна використовувати при підготовці до іспиту або при роботі над важливим проектом. Його запах миттєво допоможе вам ліквідовувати нудьгу.

Лаванда. При вдиханні запаху лаванди виділяється серотонін – гормон щастя, який справляє на наш організм заспокійливе враження. Цей аромат допомагає позбавитися страху, неспокою, хвилювання, гніву, дратівливості і інших негативних емоцій. Він піднімає настрій і примушує розслабитися. Ви можете прийняти заспокійливу ванну з додаванням олії лаванди.

Ваніль. Ваніль ідеальна для боротьби з поганим настроєм. Її запах діє, як антидепресант, примушуючи вас відчувати себе щасливими і розслабленими. Також аромат ванілі може перебити бажання з`їсти що-небудь солодке, таким чином допомагаючи вам залишатися у формі.

Кава. Аромат свіжозвареної кави допоможе вам підбадьоритися і подарує вам заряд гарного настрою.

Перцева м`ята. Аромат освіжає і пожвавлює розум і особливо хороший для боротьби з лихоманкою або застудою. Також він підвищує настрій і зменшує втому. М`ята – відмінний помічник при закладеності носа, грипі і застуді.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення