Сьогодні, 16 січня, близько 14:30, з Аркового мосту зістрибнув підліток. Як повідомляє “Перший Запорізький” з власних джерел, загинув хлопець 2003 року народження, учень Запорізького гідроенергетичного коледжу.
За попередньою інформацією — хлопець наклав на себе руки. Але остаточно причину смерті встановить слідство.
На місці події працюють рятувальники ГСЧС, медики швидкої допомоги і поліція. Очікується прибуття судово-медичних експертів.
В даний момент на місце події прибула мама підлітка, яка впізнала у загиблому свого сина.
Хлопця, який перелазив через огорожу, помітив водій проїжджаючого повз авто. Він зупинився, і намагався відмовити хлопця стрибати. Але підліток, все ж, стрибнув з моста.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55