Від початку року у 22 країнах світу було вбито 66 представників ЗМІ.
Такі дані наводить швейцарська неурядова організація Press Emblem Campaign.
У дослідженні йдеться, що були взяті до уваги вбивства журналістів, кореспондентів, позаштатних співробітників ЗМІ, операторів, звукооператорів, техніків, фотографів, медіа-адміністраторів, кібер-репортерів.
Найбільше працівників медіа від початку року загинуло в Афганістані – 11. Восьмеро були вбиті у Мексиці, у Сирії – 7, США — 6 та 5 у Ємені.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55