З'явилися деталі побиття жінки в потязі Маріуполь-Київ (фото, відео)

Чоловік, який жорстоко побив і намагався згвалтувати пасажирку поїзда Маріуполь-Київ, просив не викликати поліцію і був готовий заплатити, щоб справі не надали розголосу. Про це розповів чоловік постраждалої Анастасії Лугової "5 каналу".

За його словами, нападник їхав "зайцем", через що провідники також були зацікавлені, щоб поліцію на місце інциденту викликали.

"Провідники говорили не викликати поліцію, він готовий заплатити. Настя сказала, що ніяких грошей від нього не візьме. Тоді провідники сказали, що вони готові заплатити. Запропонували хабар, щоб справу не доводили до суду, тому що їх звільнять з роботи", – розповів чоловік Анастасії.
Правоохоронці оприлюднили фотографію чоловіка, якого підозрюють у побитті і спробі зґвалтування жінки у потязі Маріуполь-Київ.
"Уродженець Запоріжжя Рудзько Віталій Євгенович 1975 року народження, був тричі судимий. У 1996 році – за викрадення автомобіля, в 1999 року – за хуліганство, 2008 році – за крадіжку", – повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення