З'явилися імена і фото всіх бійців ЗСУ, які загинули на Донбасі в серпні

Facebook

У серпні 2019 року в зоні бойових дій на Донбасі загинули сім українських військових.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє фонд "Повернись живим", публікуючи фото загиблих бійців Збройних сил України (ЗСУ).

"Четверо воїнів, військовослужбовців 36-ї бригади морської піхоти, загинули в один день, 6 серпня, потрапивши під обстріл терористів з РПГ під Павлополем у Донецькій області", - сказано в повідомленні.

Старшому матросу Олександру Шарко було 30 років.

Він родом з Чернігівської області, його чекали мати та сестра.

Матросу Владиславу Раку було всього 20 років.

Хлопець родом з Чернігівщини, у нього залишилися батьки.

Солдату Сергію Шандрі було 24 роки.

Він родом з Вінницької області, його чекали мама і сестра.

Матросу Василю Курдову було 20 років.

Він родом з Миколаєва, був старшим сином у родині. У Василя залишилися батьки і двоє молодших братів.

Молодший лейтенант Роман Романенко служив у полку НГУ "Азов". На війні - з 2015 року.

Він загинув 10 серпня на Світлодарській дузі. Під час розвідрейду (у бійців було завдання перешкодити бойовикам просуватися вперед) військовий підірвався на ворожій міні. Тіло загиблого воїна терористи відділи тільки 13 серпня. Роману було 25 років, він родом з Дніпра.

Василь Євстигнєєв, солдат, командир відділення 72-ї ОМБр, загинув у ніч з 14 на 15 серпня, отримавши поранення під час ворожого обстрілу в районі хутора Вільний. Василю було 38 років. Воїн родом з Кіровоградщини, у нього залишилися двоє дітей.

Тихон Курбатов псевдо "Тихий", командир взводу батальйону "Айдар" 53-ї ОМБР, загинув під час кулеметного обстрілу поблизу окупованої Горлівки 25 серпня. Воїну було 25 років. Він родом з Сєверодонецька Луганської області, його чекали батьки.

Сергій Савінов, молодший сержант 36-ї бригади морської піхоти, загинув 30 серпня.

Поблизу селища Водяне ворог відкрив вогонь по позиціях українських військових, Сергій отримав поранення, несумісне з життям. Військовий родом з Миколаєва. Він був єдиним сином у матері.

загрузка...

Більше новин