З'явилися несподівані деталі про тренування керченського стрілка

 Обозреватель

Владислав Росляков, який влаштував масову стрілянину в Керчі, напередодні трагедії проходив збройову підготовку в Сімферополі. Водночас психіатри, які досліджували поведінку вбивці, допускають, що він діяв не один.

Викладачі навчального центру охарактеризували його як "спокійного" і "впевненого" учня. Свідоцтво про закінчення курсів оприлюднили в Twitter російського пропагандистського каналу НТВ.

Згідно з документами, керченський стрілок пройшов курси правової та вогневої підготовки. З усіх предметів він отримав залік.

Як відомо, Росляков законно отримав дозвіл на носіння мисливської зброї, а після цього безперешкодно придбав патрони в місцевому збройовому магазині. Головлікар керченського психоневрологічного диспансеру Володимир Марков переконаний, що на момент проходження психіатричної експертизи Росляков не планував вбивства, пише РЕН ТВ.

"Думаю, у людини не було жодних ознак, які б насторожили доктора", - виправдав медика Марков.

Крім цього, головний лікар висловив сумніви в тому, що Росляков підготував масовий розстріл і вибухи самостійно.

"Я вважаю, що молодик індукував ідею. Хтось його направляв. Є дефект виховання - неповна сім'я. Немає прикладу батька - він пішов з сім'ї, мати весь час була зайнята на роботі, дитина була надана сама собі", - пояснив Марков.

На його думку, саме недостатня товарискість та ізольованість Рослякова і спонукали його до холоднокровного убивства. Водночас, психіатр зазначив, що хтось міг увійти в довіру до хлопця і разом з ним організувати теракт.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення