З'явилися нові жахливі фото з Лук'янівського СІЗО

У державному Київському слідчому ізоляторі виявили ряд грубих порушень законодавства в сфері поводження із засудженими та особами, узятими під варту.

Про це повідомила прес-служба уповноваженого Верховної Ради з прав людини після повторного відвідування СІЗО співробітниками секретаріату омбудсмена з представниками громадської організації "Український центр впровадження механізму запобігання тортурам" Миколою Карпюком, Едемом Бекірова і Олексієм Сізоновічем.

Було встановлено, що внаслідок постійного порушення в установі вимог роздільного тримання, серед ув'язнених виникають конфлікти, які можуть призвести до тяжких наслідків, наприклад, масових заворушень.

Більшість камер установи не забезпечені належним штучним освітленням, мають надмірну заґратованість вікон, стіни в деяких камерах вологі та вкриті грибком. Зазначені приміщення не обладнано бачками з питною кип’яченою водою та припливно-витяжною вентиляцією. Крім того, більшість камер потребують ремонту.

За результатом моніторингового візиту Міністерству юстиції України, Офісу генпрокурора та іншим органам влади буде спрямовано відповідний звіт із зазначенням виявлених порушень прав в’язнів та наданням рекомендацій щодо їх усунення.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення