З'явилися страшні подробиці розстрілу бойовиками на Донбасі юного українця

Журналісти опублікували уривки допитів свідків і співучасників вбивства бойовиками так званої "ДНР" 16-річного Степана Чубенка.

Про це йдеться в матеріалі "Нової газети".

"Штовхали з ноги, поки сидів, пов'язаний, під комендатурою. Зуби вибили. Повели до берега річки. Руки скрутили за спиною скотчем, футболку на голову. Кросівки з нього перед розстрілом зняли, мародери. "Керч" вистрілив у потилицю. Всього п'ять пострілів", - розкрив журналістам слідчий частину свідчень очевидця.

Також журналісти опублікували уривки з протоколу допиту бойовика Москальова по кличці "Жора", який безпосередньо брав участь у розстрілі хлопця. Там сказано, що колишній командир батальйону бойовиків "ДНР" "Керч" Вадим Погодін підозрював Чубенка в участі в "Правому секторі" і причетним до подій 2 травня 2014 року в Одесі. До вбивства школяра він залучив бойовиків Сухомлинова і Москальова.

"Сухомлинов М. В <...>, перебуваючи на краю окопу, зробив постріл в область потилиці неповнолітнього Чубенко С. В., який перебував на колінах в окопі зі зв'язаними за спиною руками. Враховуючи, що після пострілу Чубенко С. В. подавав ознаки життя, Погодін В. О. взяв у Сухомлинова пістолет і зробив ще не менше чотирьох пострілів в потиличну область голови Чубенка С. В., від яких той помер на місці", - сказано в документі.

Також повідомляється, що після цього Погодін наказав Москалеву поховати вбитого Чубенка.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення