З'явилися випадки підробки підписів і печаток у зв'язку з виборами - МВС

 МВС України

Провадження відкрито за зверненням кількох політичних сил, чиїх представників на підставі підроблених документів було замінено у складі міської виборчої комісії. Дії зловмисників кваліфіковані як підробка документів.

До МВС звернулися представники політичних партій "Нова Політика" і "Жінки за Майбутнє" із заявою про скоєння злочину проти виборчих прав громадян, а саме – подання до ЦВК невстановленими поки особами підроблених документів по заміні членів Дніпропетровської міської виборчої комісії від імені цих політичних сил.

Зловмисники, підробивши підписи і печатки політичних партій, подали заяви до міської виборчої комісії міста Дніпропетровська про заміну представників без відома відповідних політичних сил.

Центральна виборча комісія на підставі цих підроблених заяв 21 жовтня на своєму засіданні прийняла рішення про заміну членів Дніпропетровської міської виборчої комісії на осіб, які не мають жодного відношення до даних політичних сил.

За цим фактом Головним слідчим управлінням МВС розпочато кримінальне провадження за ч. 3 та ч. 4 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 5 років позбавлення волі.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення