Акція протесту вкладників банку "Михайлівський" переросла у вуличне протистояння з поліцією.
Відеозапис бійки був опублікований телеканалом 112 в YouTube.
Вимагаючи негайної відставки голови Національного банку України Валерії Гонтарєвої та відшкодування збитків від банкрутства банку "Михайлівський", протестувальники влаштували безлади в центрі Києва.
Люди колоною пройшли від вулиці Банкової до Майдану Незалежності, де заблокували рух автомобілів.
Мітингувальники палили піротехніку і кинули димову шашку в кордон поліції.
Правоохоронці спробували розблокувати проїжджу частину, що зустріло опір з боку протестувальників. Між правоохоронцями та активістами зав'язалася бійка.
Як мінімум один протестувальник був затриманий поліцією.
Як повідомлялося раніше, ліквідація 80 банків завдала Україні збитків на 137 мільярдів гривень.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55