У Великобританії люди масово палять вишки мережі 5G. Відео з місця однієї з пожеж опубліковано в соцмережах.
Так, через фейк у соцмережах люди впевнені у шкідливій дії цієї мережі на імунітет, і це нібито сприяє поширенню коронавірусу. Цей фейк у соцмережах поширили прихильники теорій змови.
Наразі вогнем у країні вже знищено понад 20 вишок.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55