ЗМІ дізналися деталі вбивства зниклого водія BlaBlaCar

 Вести.UA

Зниклий два місяці тому 25-річний львів'янин Тарас Позняків убитий.

З матеріалів справи, які опинилися у розпорядженні редакції, стало відомо, що стріляв у хлопця один з підозрюваних, Луан Кингисепп, який сидів поруч з водієм. Він тричі вистрілив з пістолета ТТ у груди і область живота Тараса. За даними слідства, хлопець загинув на місці, а після цього його тіло злочинці поклали на підлогу в салоні ззаду.

Також слідство встановило, що своїх пасажирів, він знайшов на сервісі BlaBlaCar (раніше поліція це спростовувала). Відомо, що лиходії листувалися з ним з с. Тарасівка під Києвом під вигаданими іменами. Своїх пасажирів Тарас віз зі Львова, куди вони за день до цього спеціально приїхали з Києва зі зброєю. Другого пасажира (Дмитра Голуба) вдалося встановити завдяки тому, що Audi A6 зупинялася заправлятися в с. Колодинка Рівненській області на трасі Чоп — Київ). Там він виходив з машини прогулятися.

Саме вбивство сталося 4 квітня між селами Шевченкове і Княжичі під Києвом у проміжку між 11:48 12:05. Бандити намагалися погрозами змусити хлопця зупинитися і вийти з машини. Хлопець відмовився, зав'язалася бійка, в якій прозвучали постріли.

«Стріляв Луан Кингисепп, не виходячи з салону. Від отриманих тілесних ушкоджень власник машини загинув на місці злочину», — сказано в матеріалах справи. Де тіло, досі не встановлено.

Офіційно в поліції Київської області не говорять про отримані результати експертиз.

«В даний момент ми зайняті пошуками підозрюваних і водія Audi. Що з ним, ми не знаємо», — каже речник поліції Київської області Микола Жукович.

Як повідомляв «Оглядач», раніше правоохоронці виявили автомобіль Audi А-6 безвісти зниклого Тараса Познякова в одному з гаражів Києво-Святошинського району.

Позняков 4 квітня виїхав зі Львова до Києва з попутниками, яких знайшов на сервісі BlaBlaCar. Останній раз зниклого хлопця бачили в селі Бобриця на заправці разом з попутниками, після цього зв'язок з ним пропав.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення