ЗМІ дізналися про покупця на північноамериканський бізнес Avon

 The Wall Street Journal

Косметична компанія Avon Products Inc. знаходиться на завершальній стадії переговорів про продаж свого північноамериканського підрозділу інвестиційному фонду Cerberus Capital Management. Про це пише The Wall Street Journal з посиланням на неназвані джерела.

За даними видання, сторони мають намір узгодити угоду до кінця місяця. Умови покупки поки не розкриваються. Офіційно факт переговорів не підтверджений. Після публікацій про переговори акції Avon за підсумками торгів у Нью-Йорку зросли майже на 7% до $3,99, а капіталізація перевищила $1,7 млрд.

З початку року котирування компанії знизилися на 58%, зазначає Bloomberg. Між тим ряд міноритарних інвесторів Avon на чолі з Barington Capital (їм в сукупності належить близько 3% акцій компанії) виступили проти продажу частини бізнесу фонду Cerberus, повідомляє Reuters.

Вони висловили недовіру керівництву Avon і відзначили, що в даний час компанія «значно недооцінена». Крім того, міноритарії нагадали, що в 2012 році Avon відхилила пропозицію про поглинання з боку парфумерно-косметичної Coty, яка пропонувала за Avon $10 млрд. У квітні WSJ з посиланням на джерела писала, що Avon у рамках реструктуризації бізнесу може або продати всю компанію, або тільки підрозділ в Північній Америці.

Таким чином Avon розраховує поліпшити фінансове становище – три останніх роки компанія є збитковою. У травні поточного року у ЗМІ поширилися повідомлення про можливе поглинання всієї Avon якоюсь організацією PTG Capital Partners Ltd. На тлі новин акції Avon підскочили майже на 20%, проте з'ясувалося, що публікації були помилковими.

У червні 2015 року Комісія з цінних паперів і бірж США звинуватила в поширенні недостовірних відомостей про купівлю Avon громадянина Болгарії.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення