ЗМІ хвилюються: куди зник Путін?

 BBC

Британські ЗМІ звернули увагу, що російський президент Володимир Путін не з’являвся на публіці вже кілька днів.

Про це в огляді преси пише Російська служба ВВС.

«Де Володимир Путін? Російський президент скасував цілий ряд зустрічей після тривалої відсутності на публіці», – стурбована Independent.

Як пише газета, останній раз Путіна бачили на саміті в Фінляндії в минулу п’ятницю, де він зробив ряд жорстких заяв, в тому числі застеріг Гельсінкі від можливого вступу в НАТО.

Російський телеканал РБК повідомив потім, що президент скасував «на невизначений час» заплановану на 5 липня зустріч на Алтаї, присвячену питанням туризму, інформує Independent.

Коли журналісти каналу спробували з’ясувати, де ж Путін, то «в приймальні помічника президента повідомили, що він у відрядженні і повернеться тільки в понеділок», продовжує видання.

Володимир Путін також не прибув до Якутії на церемонію відкриття VI міжнародних спортивних ігор «Діти Азії».

Як повідомляє газета, президент Росії скасував і зустрічі в Новгороді 7 липня, де він повинен був відвідати виробничий майданчик компанії «Акрон».

Відносини з Туреччиною і загострення ситуації в Абхазії – такі ймовірні причини відсутності Путіна на публіці називає російський сайт gazeta.ru з посиланням на джерела в Кремлі, з’ясувала Independent.

Як пише видання, численні скасування візитів уже породили всілякі чутки про місцеперебування президента Путіна.

Щось подібне вже відбувалося в березні 2015 року, коли Путін пропав з поля зору на кілька днів.

«Коли президент зник в останній раз, висловлювалися різні версії з приводу передбачуваних причин його відсутності: йшлося, серед іншого, про пластичну операцію і про можливу позашлюбну дитину», – нагадує Independent.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення