Лікування нового вірусу пневмонії можливо шляхом насичення крові киснем. Про це повідомляє канал "Новина"
Метод успішно був використаний в Ухані у Китаї. Лікарям вдалося врятувати 53-річного чоловіка, який перебував у критичному стані.
Після лікування стан пацієнта ніби-то стабілізувався і продовжує поліпшуватися. Незабаром чоловіка випишуть з лікарні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55