Знаменита українська гімнастка звинуватила в зґвалтуванні шестиразового олімпійського чемпіона

 Обозреватель

Дворазова олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Тетяна Гуцу зробила шокуюче зізнання. Знаменита українська спортсменка звинуватила в згвалтуванні шестиразового олімпійського чемпіона Віталія Щербо.

Інцидент стався на змаганнях у Штутгарті в 1991 році. Про це через 27 років Гуцу написала в Facebook. Таким чином вона приєдналася до проекту "Me too", який зародився після того, як New York Times опублікувало результати розслідування, яке вказало на безліч випадків домагань з боку відомого голлівудського продюсера Харві Вайнштейна.

"Віталій Щербо - монстр, який тримав мене в страху так багато років. Знаю, що ти будеш захищатися, але мої подробиці набагато сильніші, ніж твої слова. Я зараз сильніша, ніж будь-коли. Ти більше мене не принизиш", - написала Тетяна на своїй сторінці в Facebook.

За словами гімнастки, її колишні партнери по команді Тетяна Торопова і Рустам Шаріпов знали про зґвалтування, однак нічого не зробили, щоб захистити 15-річну дівчинку.

"Спасибі тобі Тетяно Торопова, про яку я думала, що ти моя подруга, що не заступилася за мене, коли я найбільше тебе потребувала. Потребувала тому, щоб ти боролася за мене і за права жінок, проти таких жахливих злочинів. Ти була там. Ти все чула. Але не захистила мене... Рустаме Шаріпов, і тобі спасибі. Ти був хорошим другом для Щербо і не захистив мене, маленьку 15-річну дівчинку", - написала Гуцу.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення