Знаменитий тенісист ледь не вбив батька під час матчу (відео)

Стефанос Ціціпас не зміг впоратися з емоціями після програного тайбрейка в матчі ATP Cup в Австралії проти Ніка Кіріоса та мало не скалічив батька, вдаривши його ракеткою.

Перший сет пройшов у напруженій боротьбі та закінчився не менш інтригуючим тайбрейком, який залишився за кіпріотом (9:7). Ціціпас вирішив виплеснути свою злість, розбивши ракетку, але зачепив свого батька і, за сумісництвом, тренера. На відео помітно, що йому було досить боляче.

Варто зазначити, що на цьому грек не зупинився. Вже у другому сеті за рахунку 1:1 він втратив можливість виграти гейм на подачі суперника та пробив м'ячем по своїй лавці, за що був оштрафований на одне очко.

Матч закінчився перемогою Кіріоса в трьох сетах (7:6, 6:7, 7:6), а на Ціціпаса можуть чекати санкції за неспортивну поведінку під час поєдинку.