Під колеса потяга "Львів–Київ" кинувся неповнолітній хлопець.
Загиблим виявився 17-річний дубенчанин, учень одного із профтехучилищ. Передсмертної записки при ньому виявлено не було.
Відомо, що він проживав із матір’ю, старшим братом і вітчимом. Явних конфліктів в родині не виникало, у навчальному закладі характеризувався посередньо.

Того дня він відпочивав із друзями, після чого, мав повернутися додому.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55