В Яремче Івано-Франківської області зруйнований водопровід, місто залишилося без води. Про це повідомляє місцевий водоканал в середу, 24 червня.
"У зв'язку з обвалом дороги на вулиці Грушевського зруйнований головний водопровід. Фахівці нашого підприємства вже працюють над ліквідацією аварії. На цей момент в басейнах ВУВКГ м. Яремче є незначна кількість води, яка буде поставлена на місто до 13:00 24.06.2020 р. 24.06 після 13:00 подача на місто буде припинена до остаточної ліквідації аварії", - сказано в повідомленні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55