Група зловмисників після крадіжки зникла в невідомому напрямку
Лише через кілька днів післягучного пограбування в столичному ломбарді у Києвіна вулиці Андрія Малишка, 3А, сталася нова НП. Як пише "Інформатор", рано вранці в середу, 7 серпня, група людей за дві хвилини пограбувала магазин мобільного зв'язку і гаджетів.
Так, близько 4:50 до магазині "Алло" зловмисники розкрили двері, розпиляли ґрати і пролізли всередину приміщення, де нікого не було. Через дві хвилини злочинці вийшли з магазини з викраденими 30 дорогими мобільними пристроями, сіли в автомобіль і зникли.
Сума збитку встановлюється, а справою займаються правоохоронці.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55