У Києві вранці в п'ятницю, 23 березня, сталася надзвичайна подія на Святошинсько-Броварській лінії (червоній гілці) метро.
Через технічні проблеми станом на 8:10 ранку поїзди ходили від станцій "Академмістечко" до "Хрещатика", і від "Арсенальної" до "Лісової", передає кореспондент "Обозревателя".
При цьому поїзди ходили з затримками і зупинялися в тунелі, співробітники підземки просили пасажирів пересідати на наземний транспорт.
Інформацію також підтвердили в київському метрополітені. Відзначається, що причиною НП стала технічна несправність поїзда. Пізніше рух було відновлено у звичайному режимі.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55