Зустріч "нормандської четвірки" відбудеться в Берліні: названо можливу дату

Глава Офісу президента України Андрій Єрмак висловив надію, що наступна зустріч у "нормандському форматі" відбудеться 2020 року в Берліні.

Він також зазначив, що діалог із російською стороною триває, хоча в певних питаннях він "дуже непростий".

"Я впевнений, що цього року в Берліні відбудеться саміт глав держав і урядів із Німеччини, Франції, України та Росії", – сказав Єрмак.

Єрмак підкреслив, що на минулій зустрічі лідерів "нормандської четвірки" в Парижі було погоджено всеосяжне припинення вогню на Донбасі, однак ця вимога не була виконана.

Також глава Офісу Зеленського зазначив, що Київ має намір скласти список своїх представників окремих районів Донецької та Луганської областей, що "братимуть участь як запрошені на переговорах Тристоронньої контактної групи (Україна, Росія, ОБСЄ) у Мінську.

"Йдеться про представників неурядових організацій, релігійної сфери, журналістів, громадян України, у яких немає російського паспорта та які не брали участі у військових діях проти України. Шестирічна монополія так званих народних республік під час призначення представників Донбасу повинна бути закінчена", – висловився Єрмак.

Нагадаємо, 9 грудня 2019 року відбулась перша за три роки зустріч лідерів "нормандської четвірки".

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення