Звільнені за сепаратистські висловлювання в соцмережах одеські патрульні відновилися через суд

 Думская

Одеські патрульні поліцейські, яких наприкінці листопада минулого року звільнили за сепаратистські висловлювання в соцмережах, відновилися через суд і навіть отримали зарплату за вимушений прогул.

Як Феміда встановила, їх звільнення оформили вкрай безграмотно, з великою кількістю порушень законодавства. Наприклад, наказ Департаменту патрульної поліції від 24 листопада 2015-го, яким четвірка полісменів була відправлена "у вимушену відпустку", посилається на Дисциплінарний статут Нацполиції, не затверджений до цих пір.

Але навіть якби автор наказу послався на діючий дисциплінарний статут органів внутрішніх справ, патрульних все одно відновили б, оскільки службове розслідування по факту дисциплінарного проступку не проводилося навіть формально.

«В результаті їм виплатили зарплату за три місяці, причому для цього у частині одеських патрульних утримали за 200 грн місячного окладу», — стверджує наше джерело в управлінні патрульної поліції.

Чи будуть "відновлені" співробітники продовжувати службу в органах правопорядку або ж звільняться за власним бажанням, невідомо.

Нагадаємо, скандал навколо «сепаратистів» піднявся після того, як в мережі були опубліковані скріншоти з їх сторінок «Вконтакте». Правоохоронці репостили публікації з сепаратистських груп, підтримували дії «Беркута» на Майдані і несхвально відгукувалися про Україну і нинішню українську владу. Вже тоді «Думська» висловлювала сумніви в законності застосованих до них санкцій і прогнозувала відновлення звільнених через суд.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення