Пасажири поскаржилися на нові вакуумні туалети від Укрзалізниці. Про це повідомляють "Вартові еспресо", публікуючи відповідне відео 6 вересня.
"Пасажири випробували нові вакуумні туалети, які встановили в поїздах "УЗ". Все б нічого, якби звідти звук не йшов як з пекла", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що нововведення людям сподобалося, але під час змиву чутно неймовірний гуркіт та скрежет. Чим викликані подібні лячні шуми, незрозуміло. Але ж у нових пристроях все повинно буди гаразд. І навіть звук.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55