Аферистки орудують на сайтах знайомств: СБУ викрило геніальну схему (відео)

Шукаєш великого та чистого кохання, а натомість потрапляєш на гачок до аферистів.

У Харкові Служба безпеки України викрила нову і вкрай прибуткову схему наживи на довірливих чоловіках. Зловмисники не гребують нічим і вже орудують на сайтах знайомств.

Про те, як потрапив на гачок до аферистів, розповів один із обманутих чоловіків. Нова знайома запропонувала сходити на виставу до оперного театру. Собі білет вона вже, мовляв, придбала, але за щасливим збігом обставин поряд з нею ще залишилися вільні місця. І на підтвердження своїх слів вона надіслала посилання на сайт, де можна ознайомитися з афішею та навіть замовити білет.

І байдуже, що через карантин театр може не працювати. У службі підтримки вас переконають: вистава відбудеться за будь-яких обставин. Адже сайт театру несправжній, і служба підтримки - частина задуму аферистів.

Білет коштував для чоловіка сто доларів. Що розмінюватися на дрібниці, якщо дама навіть вже сама заплатила за себе? Коли кавалер купляє білет і приходить із квітами до театру – виявляється, що і вистави такої тут немає, а максимальні ціни на квитки удесятеро менші.

Таким чином, поки чоловіки сплачували за неіснуючі квитки онлайн, шахраї крали дані з їхніх банківських карток.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення