Злодії стали не вибагливими - викрадають як дорогі іномарки, так і старі жигулі. Кількість угонів за останній час зросла у рази. Лише з початку року у столиці зникло понад 300 машин. Кияни таким явищем настільки обурені, що взялися самі формувати загони самооборони. Люди збираються самостійно патрулювати місто і відловлювати крадіїв.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55