У середмісті Умані майбутня поліцейська за кермом "ВАЗ" влаштувала жахливу автотрощу.
Близько десятої вечора "Лада" на повному ходу вилетіла на зустрічну смугу та лоб у лоб протаранила таксі. Від потужного удару машину аж відкинуло на тротуар.
Наслідки просто жахаючі: розкидані уламки машин, вщент розтрощені легковики і одразу кілька бригад швидкої разом із рятувальниками.
Водійці, яка влаштувала аварію, лише 23 роки. Вона сіла за кермо п’яною. Травми отримала чималі, тож ще довго пробуде у лікарні.
У авто вона була не сама, а з майбутнім колегою. Подейкують, що відзначали його сержантські погони.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55